Популяризація професії поліцейського в школах міста Одеси

????????????????????????????????????????????????????????????????????????20 та 21 лютого представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели чергові Виїзні дні відкритих дверей серед школярів загальноосвітніх шкіл № 22, № 33, № 65 та спеціалізованої школи № 17 м. Одеси.

Знайомство учнів шкіл з особливостями навчання в університеті розпочалося з демонстрації відеоролику про заклад вищої освіти та ознайомлення з умовами вступу за державним замовленням і за контрактом. Також увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Про особливості оформлення особових справ кандидатів на бюджетну форму навчання розповіла старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик.

Далі програму продовжили виступи творчих колективів університету – вокального ансамблю ОДУВС «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона». Загалом на заходах були присутні біля 700 учнів.

По завершенню програми школярам було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????