Виїзний День відкритих дверей ОДУВС

13 листопада творчі колективи університету взяли участь у виїзному Дні відкритих дверей для учнів Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????До уваги ліцеїстів ведучий заходу, фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення університету лейтенант поліції Сергій Сацик, представив профорієнтаційний відеоролик про університет. Далі програму продовжили виступи творчого колективу університету «Крок до зірок». Інформацію щодо особливостей вступу до університету та навчання розповіла координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Незабутню позитивну атмосферу в залі створили виступи команди КВК університету «Курортна зона», а курсанти, майстри рукопашного бою, на високому професійному рівні продемонстрували присутнім елементи спеціальної фізичної підготовки.

Під час заходу учні дружньо аплодували творчим колективам університету, фотографувалися з курсантами та із зацікавленістю ставили запитання щодо умов навчання.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????