Виїзні Дні відкритих дверей для студентів Білгород-Дністровського морського рибопромислового технікуму

????????????????????????????????????4 грудня представники робочої групи з профорієнтаційної роботи на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком взяли участь у виїзному Дні відкритих дверей для студентів Державного вищого навчального закладу «Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум».

????????????????????????????????????До уваги студентів ведучий заходу – фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення університету лейтенант поліції Сергій Сацик представив профорієнтаційний відеоролик про ОДУВС. ????????????????????????????????????Інформацію щодо особливостей вступу до вишу та навчання розповіли заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Максим Ісаєнко та декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін.

Далі програму продовжили виступи творчих колективів університету. Незабутню позитивну атмосферу в залі створили виступи команди КВК ОДУВС «Курортна зона», а курсанти-майстри рукопашного бою продемонстрували присутнім елементи спеціальної фізичної підготовки на високому професійному рівні.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????