Виїзні дні відкритих дверей представників ОДУВС

13 лютого представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели Виїзні дні відкритих дверей серед учнівської молоді.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Школярам Одеської загальноосвітньої школи № 15 І-ІІІ ступенів було продемонстровано відеоролик про університет, ознайомлено з факультетами вишу, спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом.

Далі увазі присутніх було представлено виступи творчих колективів університету. Вокальний ансамбль ОДУВС «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона» подарували учням максимум позитивних емоцій та гарний настрій.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Цього ж дня представники нашого вишу завітали до Одеського навчально-виховного комплексу «Морського ліцею – загальноосвітньої школи № 24 І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області. Присутні дізнались про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ, переглянули презентаційний відеоролик та поставили запитання, які виникали під час бесіди. Далі увагу старшокласників прикували виступи художньої самодіяльності, які продемонстрували для гостей заходу творчі колективи нашого університету.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Слід зазначити, що наш виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

Перед школярами також виступила старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик.

Тож, по закінченню заходу учні, яких було понад 400, та вчителі висловили вдячність за отримані нові знання та цікаве і всебічне ознайомлення із провідним закладом вищої освіти.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????