Вітаємо з днем народження колишнього ректора Одеського державного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука

Шановний Іване Петровичу!

Від імені університетської спільноти та себе особисто сердечно вітаю Вас із Днем народження.

Високий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег, курсантів та студентів.

Наше вітання – це вияв глибокої вдячності від колективу Одеського державного університету внутрішніх справ за Вашу невтомну й украй важливу для Університету діяльність.

Бажаємо Вам і надалі залишатися взірцем для зростаючих поколінь правоохоронців та юристів. Міцного Вам здоров’я та щастя, довгого віку та родинного затишку, шани та поваги від людей. Нехай кожен день Вашого життя буде зігрітий теплом, ласкою, розумінням і підтримкою всіх, із ким зведе Вас доля!

З повагою та найкращими побажаннями

ректор університету                                                                                                                   В’ячеслав Аброськін