Вітаємо Віталія Комарницького з призначенням на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації!

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Вчена рада, колектив Одеського державного університету внутрішніх справ та я особисто щиро вітаємо Вас із призначенням на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації!

Великий досвід роботи, наполегливість і принциповість здобули Вам заслужені визнання та шану серед юридичної спільноти і громадськості України.

Упевнені, що Ваш професіоналізм та самовіддана праця на цій відповідальній посаді приноситимуть користь Луганській області та українській державі, слугуватимуть зміцненню законності та збереженню миру і спокою у регіоні.

Щиросердечно зичимо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя, наснаги й натхнення для плідної праці на благо українського народу.

Нехай тепло та родинний затишок надійно захищають Вас від усіх життєвих негараздів, а життя буде наповнене корисними справами і земними радощами!

За  дорученням  колективу, з повагою

та найкращими особистими побажаннями

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ