Вітаємо ректора Одеського державного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука з Днем народження!

Вельмишановний Іване Петровичу!

Завдяки Вашій самовідданій праці формується якісний імідж нашого закладу вищої освіти, зміцнюється і розвивається система підготовки висококваліфікованих правоохоронців.

Професіоналізм, цілеспрямованість та наполегливість зробили Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість справі у поєднанні з життєвою мудрістю та прекрасні людські якості забезпечили Вам повагу підлеглих працівників, курсантів та студентів.

Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії та оптимізму. Нехай мудрість та мир завжди супроводжують Ваше життя, а любов до обраної справи, духовне піднесення та енергія добротворення дають сил і наснаги на невтомну працю для здійснення всього задуманого!

З повагою та найкращими особистими побажаннями

КОЛЕКТИВ
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ