Випускник ОДУВС отримав другий диплом та став юристом у Франції

Сьогодні, 26 листопада, Одеський державний університет внутрішніх справ відвідав наш випускник Левон, який у 2015 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Право».

9e7e60b0-f427-48ce-aaa2-616b36fb14d7Після закінчення університету Левон поїхав до Франції. Саме там на базі факультету права Сорбонського університету в Парижі він підтвердив диплом нашого вишу, продовжив навчання та отримав право ведення юридичної практики у Франції.

bbfbb0f7-faa3-44c9-a3a1-1a06e41a1036Під час зустрічі з ректором університету В’ячеславом Аброськіним випускник ОДУВС розповів про особливості здобуття освіти за кордоном та поділився спогадами про роки навчання в нашому університеті.

На сьогодні Левон є представником великої компанії з питань інвестування. Він високо оцінює знання та досвід, отримані в стінах Одеського державного університету внутрішніх справ та з теплотою у серці згадує роки навчання.

d3619819-0596-48f7-b1ef-cf9ee545715a«Саме цей диплом дозволив мені мати ту роботу, яку я зараз маю», – зазначає Левон. – «Я можу з впевненістю відмітити високу якість навчання в ОДУВС, а підготовка професорсько-викладацького складу перебуває дійсно на найвищому рівні».

За словами Левона, наш виш вирізняється підходом викладачів до процесу навчання, їх бажанням зацікавити студентів та донести інформацію до кожного без виключення. Окремо Левон відмітив дисципліну наших студентів.

Очільник вишу В’ячеслав Аброськін подякував випускнику ОДУВС за те, що не забуває рідну Альма-матер і побажав наснаги та успіхів у досягненні поставлених цілей у житті.