Випуск студентів Херсонського факультету

08 липня в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ знову свято, дипломи про вищу юридичну освіту отримали студенти, які навчалися за контрактною формою за спеціальністю “Право”.

5Диплом з відзнакою з рук проректора державного університету – декана Херсонського факультету Олексія Солов’я отримала Олена Войтюк.

Знайти своє місце у житті, реалізувати свої знання на практиці, постійно зростати професійно та щасливої долі – це побажання від викладачів та наставників факультету, які зібралися у цей урочистий момент разом із вчорашніми студентами.

Шановні випускники! Від імені усього колективу Херсонського факультету ОДУВС бажаємо знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі мрії. Пам’ятайте про заклад вищої освіти, в якому ви вчилися чотири роки, а ми завжди будемо пишатися вами!

Херсонський факультет ОДУВС