Випуск поліцейських в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ОДУВС

img_2633Сьогодні, в День Соборності України, в Одеському центрі первинної професійної підготовки відбувся випуск поліцейських. 56 слухачів, які успішно пройшли навчання та склали підсумкові іспити, вже невдовзі поповнять лави поліцейських у чотирьох областях. Випускники «Академії поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ продовжать свій професійний шлях на Тернопільщині, у Хмельницькій, Черкаській та Рівненській областях.

img_2644Попередньо всі вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду.

В урочистих заходах взяли участь керівний та педагогічний склад, випускники та слухачі центру.

img_2642Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін привітав усіх з Днем Соборності України та, звертаючись до випускників «Академії поліції», зазначив: «Ваш обов’язок – захищати громадян, дотримуючись Конституції та законів України, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання поліцейського – випускника Одеського державного університету внутрішніх справ. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди. Слава Україні!».

Присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять військових, правоохоронців та добровольців, які віддали власне життя за незалежність та територіальну цілісність України, зустрівши ворога на східних рубежах.

Захід було завершено проходженням урочистим маршем та фотографуванням на згадку.

img_2629    img_2655 img_2667 img_2670 img_2675 img_2701 img_2728 img_2745 img_2753 img_2757 img_2763 img_2783 img_2786 img_2801 img_2804 img_2814 img_2831 img_2852