EnglishUkrainian

Випуск поліцейських первинної професійної підготовки Херсонського факультету ОДУВС

196516 серпня в центрі початкової професійної підготовки Херсонського факультету ОДУВС святковий настрій. Над стройовим плацом у розжареному серпневим сонцем повітрі дзвінко лунають урочисті слова Присяги працівника поліції. Дві групи поліцейських, які впродовж трьох місяців проходили навчання азам професії, сьогодні стали повноправними працівниками Національної поліції України й вже завтра направлятимуться до основних місць проходження служби в територіальних підрозділах поліції Херсонської, Запорізької та Кіровоградської областей. Відповідно до професійного добору, молоді поліцейські проходитимуть службу в підрозділах ІТТ та ГРПП.

Навчання в центрі максимально орієнтоване на підготовку фахівців до майбутньої професійної діяльності. Наявний кадровий потенціал та матеріально-технічна база центру факультету надають можливість здійснювати діяльність з надання професійних освітніх послуг. 1726У програму підготовки входили основи кримінального, кримінально-процесуального, адміністративного законодавства, вогнева, тактико-технічна, фізична та стройова підготовки. Зважаючи на специфіку майбутньої професії, відмінностей у підготовці за гендерним принципом не допускається. Дівчата на одному рівні з чоловіками долали смуги перешкод, вчилися застосовувати заходи фізичного впливу, проходили підготовку в складі груп реагування на масові заворушення.

Навчання в центрі первинної професійної підготовки є основною базовою сходинкою на довгому службовому шляху молодих правоохоронців. Це лише початок нових обов’язків, відповідальності, самостійного життя. Від того, яку підготовку до служби, яке ставлення до виконання своїх обов’язків винесуть зі стін навчального закладу сьогоднішні слухачі, завтра, без перебільшення, залежатиме професіоналізм роботи поліції в державі. Нехай щастить!