Випуск бакалаврів в ОДУВС

03 червня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» (напрям підготовки «Правоохоронна діяльність») факультету № 1 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

На початку урочистого зібрання декан факультету № 1 Анатолій Аносєнков від імені керівництва вищого навчального закладу та себе особисто привітав випускників із завершенням навчання та побажав щонайшвидше знайти себе в професії та успішно реалізувати здобуті в університеті за роки навчання навички і вміння, кар’єрного росту та утвердження в якості висококваліфікованих фахівців.

Після привітальних слів декан факультету вручив дипломи випускникам. Дипломи фахівців освітнього ступеня «бакалавр» отримали 38 випускників, 2 з них – з відзнакою.

Завершилася церемонія вручення дипломів фотографуванням. На цій зворушливій ноті випускники попрощалися з рідною альма-матер, розпочавши новий етап свого життя.