Використання технологій дистанційного навчання

11Дистанційне навчання – своєрідний іспит на самостійність та дисципліну. І складають цей іспит не тільки здобувачі освіти, а й викладачі та керівники курсів.

Головний меседж, який сьогодні хочеться донести до кожного з курсантів, студентів та слухачів: на екзаменаційній сесії не буде такого поняття – “КАРАНТИН”. Навчальний матеріал повинен бути засвоєний у повному обсязі.

13Основна контролююча функція у цьому процесі відведена керівникам курсів. Кожен з них на постійному телефонному зв’язку зі своїми підлеглими, за допомогою інтернету стежать за навчанням в онлайн-режимі, за необхідністю відвідують курсантів за місцем мешкання та допомагають розібратися в новому для них процесі.

2Керівники курсів проводять зустрічі з працівниками навчально-методичного відділення, начальниками кафедр та викладачами з метою вирішення проблемних питань, які виникають у курсантів та студентів під час дистанційного навчання.

Особливу увагу приділено курсантам 302-го навчального взводу, які сьогодні відразу після закінчення практичного стажування в підрозділах  Національної поліції приступили до дистанційного навчання.

Спільними зусиллями підготовка до літньої сесії йде за планом!