Викладач ОДУВС став переможцем Чемпіонату України з таїландського боксу

dss_3623dss_3628З 18 по 21 квітня в Одесі, в залі спортивного комплексу «9-й спортивний клуб» (колишній СКА), проходив Чемпіонат України з таїландського боксу серед дорослих, юнаків та юніорів.

Більше 350-ти спортсменів з 17-ти регіонів України стали учасниками змагань.

Участь у чемпіонаті взяв старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ Костянтин Трішин, який виступив у ваговій категорії 60 кг та здобув впевнену перемогу – вже 13-ту на Чемпіонатах України.

dss_4174dss_4178Ця перемога – не перша, а тому увійде у колекцію нагород викладача. Нагадаємо, що боксер є титулованим спортсменом і має такі звання, як: Майстер спорту України міжнародного класу з таїландського боксу, чемпіон світу серед професіоналів VKF, чемпіон Європи VKF, чемпіон світу IFMA, п’ятиразовий чемпіон Європи IFMA, володар чемпіонського поясу серед професіоналів: Ера чемпіонів Європи, чемпіон супер Ера, заслужений майстер спорту України з таїландського боксу.

21 квітня відбулись фінальні змагання та урочисте нагородження переможців і призерів. Цей Чемпіонат України – важливий і вирішальний турнір для спортсменів. Переможці формують склад збірної країни з даного виду єдиноборств для участі на чемпіонаті світу, який відбудеться в липні цього року в столиці Таїланду – батьківщині таїландського боксу.

Ми черговий раз вітаємо Костянтина з перемогою, бажаємо йому не втрачати запалу і при наявності стількох спортивних досягнень не зупинятись на досягнутому, а прагнути нових професійних звершень!