Викладач університету отримала сертифікат міжнародного іспиту Cambridge Assessment English

Викладач кафедри мовної підготовки кандидат філологічних наук Алла Лісовська нагороджена сертифікатом, який засвідчує успішне складання міжнародного іспиту Cambridge Assessment English Teaching Knowledge Test модулю CLIL.

Слід зазначити, що Teaching Knowledge Test (TKT) — це професійний тест для викладачів англійської мови, що викладають носіям інших мов. Іспит підтверджує знання теорії мови, навички її практичного використання, знання методики викладання мови та навички практичного застосування теорії на практиці.

Сертифікат успішного складання TKT – це крок у професійному розвитку для досвідченого викладача вищого навчального закладу або мовних курсів.

Спеціалізований модуль TKT CLIL (Content and Language Integrated Learning) розроблений для викладачів, які використовують інтегрований підхід до навчання англійській мові. Іспит підтверджує знання та навички викладання англійської не носіям мови, комбінуючи навчальний процес з іншими предметами, наприклад, з правоохоронною діяльністю, правом, статистикою чи історією.