• Українська
  • English
×

Викладач ОДУВС Анатолій Волошинов виборов золоту медаль на Кубку Європи з самбо

0-02-04-8064bfbb35978d2440f973e7553a26a5668ed8e5efc3b302cec26e6c60bac3ba_c9834f3614-15 вересня в Чеській Республіці, в місті Карлові Вари, проходив IV Кубок Європи серед дорослих зі спортивного та бойового самбо. У змаганнях взяли участь 14 країн і понад 100 спортсменів, серед яких викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ майстер спорту міжнародного класу майор поліції Анатолій Волошинов.

0-02-04-4e1b49141322ba95c5f04875665102d4ea2ba97d1c30e9cce1e888b41be2e10a_6aba3dafОрганізаторами заходу виступили Європейська Федерація Самбо (ЕФС) та Чеський Союз Самбо.

Боротися за звання найкращого на килим вийшли атлети 9-ти вагових категорій зі спортивного самбо серед чоловіків і жінок та з бойового самбо серед чоловіків.

За результатами змагань спортсмен ОДУВС посів перше місце з бойового самбо у ваговій категорії 100 кг.

Слід зазначити, що Анатолій Волошинов у травні цього року завоював бронзову медаль з бойового самбо на Чемпіонаті Європи, який відбувся в іспанському Хіхоні, у лютому – посів І місце на міжнародному турнірі категорії «А» – Відкритому чемпіонаті країни зі спортивного та бойового самбо на призи Президента Республіки Білорусь, у листопаді минулого року завоював золоту медаль на Чемпіонаті світу з самбо, який проходив в місті Бухаресті (Румунія), а у травні 2018 року переміг на Чемпіонаті Європи з самбо, який проходив у м. Афіни (Греція), виборовши золоту медаль у бойовому розділі у ваговій категорії до 100 кг.

Ми щиро вітаємо Анатолія Волошинова з черговим спортивним досягненням та бажаємо непереможного спортивного духу й нових звершень!