Викладач Херсонського факультету ОДУВС став переможцем у спортивних змаганнях Кубка України з джиу-джитсу

15 жовтня 2016 року старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Артем Головко брав участь у спортивних змаганнях Кубка України асоціації джиу-джитсу серед чоловіків, який проходив у столиці нашої держави м. Києві.

Артем виступав у розділі «Ne-Waza-BJJ», де посів І місце у ваговій категорії 69 кг. Зокрема, наш спортсмен провів чотири поєдинки, три з яких завершив достроково больовими прийомами на руку.

Також А. Головко отримав приз за кращу техніку турніру.

Варто додати, що старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки буде представляти Україну у складі національної збірної України з цього виду спорту на чемпіонаті світу, який незабаром проходитиме у Польщі (м. Вроцлав, 24-28.11.2016).

Приєднуємося до вітань на адресу переможця та бажаємо йому подальших спортивних перемог.

Тарас Вайда, Херсонський факультет