Вийшла друком одноосібна монографія доцента кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Володимира Пядишева

Монографія  Володимира Пядишева стала результатом десяти років безпосередньої праці останнього в міжнародних командах поліції ООН у складі операцій ООН з підтримання миру і безпеки у колишніх Югославських республіках Македонії, Боснії і Герцеговині, Косово та  Ліберії.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Присвячена монографія питанням удосконалення міжнародно-правового забезпечення діяльності поліції ООН у зонах операцій з підтримання миру і безпеки. Встановлено необхідні умови успішності боротьби поліції ООН з організованою транснаціональною злочинністю та тероризмом на пост-конфліктних територіях, а також з корупцією і злочинами проти місцевого населення та біженців з боку міжнародних суб’єктів, що покликані сприяти відновленню миру у пост-конфліктній державі. Запропоновано міжнародно-правові рішення задля забезпечення зазначених умов.

Рекомендовано для практиків та науковців з міжнародного права, учасників міжнародних операцій з підтримання миру й безпеки, студентів і курсантів правових закладів вищої освіти, а також для широкого кола читачів, які цікавляться актуальною міжнародно-правовою проблематикою.