Виховний захід для майбутніх юристів Херсонського факультету

316 квітня викладачі кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін, куратори груп 16 ПЗдс і 18 ПЗдс/2 Олена Бовдир та Яна Пренько провели виховний захід, присвячений майбутній професії юриста.

Запрошеною гостею заходу стала адвокат Анна Глігач, яка розповіла про свою кар’єру, про особливості захисту інтересів і прав громадян, розвіяла міфи про професію та наголосила, що найголовніше – це цілеспрямованість, впевненість у собі та своїх силах, самодисципліна, працелюбність та бажання займатися виключно улюбленою справою.

Анна Сергіївна також розповіла про важливість невтручання у роботу адвоката, окреслила техніку взаємодії між адвокатом і клієнтом, зокрема щодо прав та обов’язків обох сторін.