Вихованці ОДУВС виступили перед дітьми з розважальною програмою

7 листопада в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса під час тематичної зміни «Кроки безпеки» Одеським міським центром зайнятості проведено захід “Клуб веселих та кмітливих” серед команд дітей, які перебувають на оздоровленні в центрі з усіх куточків України.????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Було представлено конкурсно-розважальну програму з музичними паузами, під час яких незабутню емоційну атмосферу створили вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: вокальний колектив університету «Крок до зірок», майстри рукопашного бою, які продемонстрували показові виступи, та команда КВК «Курортна зона».

Слід зауважити, що захід відвідали близько 800 дітей.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????