EnglishUkrainian

Вихованці Херсонського факультету завітали до кінологічного центру ГУНП в Херсонській області

320 липня в рамках проведення заходів ознайомчої практики курсантів Херсонського факультету ОДУВС професором кафедри Романом Бараненком та старшим викладачем кафедри Володимиром Поляковим було організовано екскурсію до кінологічного центру ГУНП у Херсонській області.

5Керівник центру Сергій Питько розповів про діяльність підрозділу та особливості взаємодії з іншими службами Національної поліції. Курсанти прослухали розповідь про те, як використовуються службові собаки в розкритті злочинів, охороні громадського порядку та особливо важливих об’єктів, в охороні та конвоюванні заарештованих і затриманих, розшуку по слідах, одорологічній (за запахом) експертизі, пошуку в завалах людей, пошуку наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї, боєприпасів та ін.

4У кожної собаки своя спеціалізація, від цього залежить і програма її підготовки, і умови дресирування. В ході екскурсії першокурсники ознайомилися з матеріально-технічною базою для підготовки розшукових, патрульно-розшукових, вартових та спеціальних собак. Наприклад, чотиримісячний Барон породи німецька вівчарка, незважаючи на свій малий вік, на очах курсантів проходив спеціальне дресирування: в майбутньому він буде спеціалізуватися на пошуку предметів.

Багато позитивних емоцій викликали показові виступи кінологів зі своїми вихованцями. Чотирилапі помічники поліцейських чітко виконували команди, демонстрували навички в затриманні зловмисників, пошуку зброї та наркотиків.

На згадку про відвідини центру залишаться приємні спогади та колективне фото курсантів та викладачів Херсонського факультету з працівниками кінологічного центру та їхніми вихованцями.