Відвідування студентами ОДУВС музею судово-медичної експертизи

25 жовтня студенти 3-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ, разом із куратором Наталею Гончаровою, відвідали музей судово-медичної експертизи при КУ «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи».

Проводив екскурсію і читав супровідну лекцію доцент кафедри судової медицини Одеського національного медичного університету кандидат медичних наук, доцент Леонід Чеканов.

Студенти ознайомилися з експозицією музею та поновили деякі знання із курсу судової медицини, який вони вивчали у минулому році. Лектор розповів студентам про значення судово-медичної експертизи для вірної кваліфікації злочинів та поділився цікавими випадками з власної практики. На завершення зустрічі він побажав екскурсантам успіхів у навчанні, а студенти подякували Леоніду Даниловичу Чеканову за цікаву екскурсію.