ВІДМІННИКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОТРИМУВАТИМУТЬ ЗБІЛЬШЕНІ СТИПЕНДІЇ

21 вересня під час ранкового шикування проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей оголосив наказ ректора університету щодо заохочення курсантів Херсонського факультету, які склали літню сесію 2017-2018 навчального року на “відмінно”.

Заохочення у вигляді підвищеної на двадцять п’ять відсотків стипендії у І семестрі будуть отримувати четверокурсниці рядові поліції Тетяна Барбан, Анастасія Березовська, Валерія Учковська, Єлизавета Шевчук та курсант третього курсу Карина Гуржавська.

Під час привітального слова керівник факультету Олексій Соловей висловив надію, що за результатами складання зимової сесії 2018-2019 начального року кількість відмінників нашого факультету зросте, й поруч з дівчатами вітання будуть приймати представники сильної статі. Також сподіваємось, що за результатами навчання серед відмінників будуть і курсанти-першокурсники, які будуть долати випробування сесією вперше.