Відкритий діалог ректора університету з курсантсько-студентським активом вишу

img_2963img_2979Сьогодні, 23 січня, відбулася чергова зустріч активу курсантсько-студентського самоврядування з ректором Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеславом Аброськіним, на яку було запрошено першого заступника Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Ольгу Черкасову.

На сьогоднішній день одеська філія ФСТ «Динамо» – це один з найкращих спортивних комплексів міста. Підтвердженням цього є той факт, що вона виборола право бути базою олімпійської підготовки на півдні нашої країни.

img_2964img_2956Ольга Черкасова підкреслила, що курсанти та співробітники Університету, які вже є членами колективу фізичної культури, беруть активну участь в усіх спортивних змаганнях та «Динаміадах». Проте, активу нашого вишу було запропоновано провести роз’яснювальну роботу серед курсантів та студентів щодо позитивних сторін вступу до спілки «Динамо». Адже, вступ за скромним членським внеском надає змогу використовувати спортивні споруди в індивідуальному порядку та при проведенні колективних масових заходів. Таким чином, члени спілки отримують у користування: легкоатлетичний стадіон, басейн (25м), багатофункціональний зал для баскетболу та волейболу, зали дзюдо та тхеквондо, зал для стрільб з лука, зал для художньої гімнастики, зали для легкої та важкої атлетики, тренажерна зала та два тиру довжиною 25 м та 50 м.

Під час зустрічі голова Координаційної ради університету Олександр Боцул запропонував ввести формений одяг єдиного зразка для студентів університету. Також обговорювалися питання щодо повсякденного життя студентів і курсантів ОДУВС, пропозиції проведення інтелектуальних та розважальних заходів серед молоді вишу.

img_2966 img_2968 img_2969