Відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни «Кримінальний процес»

3-112-1219 лютого викладачем кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Тетяною Волошанівською було проведено відкрите семінарське онлайн-заняття зі студентами 3 групи 3 курсу спеціальності «Право» Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» за темою «Досудове розслідування».

На занятті були присутні представники Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, навчально-методичного відділу, кафедри кримінального процесу.

5-10zobrazhennya_viber_2021-02-19_10-45-27Під час заняття були висвітлені наступні питання: визначення підстав для проведення слідчих (розшукових) дій; особливості процесуального порядку допиту, пред’явлення для впізнання, проникнення до житла чи іншого володіння особи, обшуку, огляду, слідчого експерименту, освідування особи, призначення експертизи; визначення підстав для проведення негласних слідчих (розшукових) дій; особливості процесуального порядку проведення аудіо-, відеоконтролю особи, місця, зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж, зняття інформації з електронних інформаційних систем, контролю за вчиненням злочину, фіксації ходу і результатів негласних слідчих (розшукових) дій.

Заняття проходило у формі діалогу, під час якого студенти мали змогу у формі дискусії обговорити процесуальний порядок стосовно проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, а також особливості фіксації ходу і результатів проведених дій.

zobrazhennya_viber_2021-02-19_10-45-364-12Заняття проводилось із використанням мультимедійних засобів, а також окремо розглядалися підготовлені студентами презентаційні роботи.

Наприкінці заняття к.ю.н. Тетяна Волошанівська подякувала студентам та присутнім за прийняття активної участі у проведенні відкритого семінарського онлайн-заняття.