Відкрите практичне заняття за участю іноземного фахівця

18 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ доцентом кафедри іноземних мов кандидатом педагогічних наук Аллою Бочевар було проведено відкрите практичне заняття англійською та німецькою мовами.

img_1575Заняття відвідали старший викладач факультету поліції вищої школи державної служби Баварії Федеративної Республіки Німеччина Хольгер Ніцш, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ОДУВС підполковник поліції кандидат юридичних наук Світлана Мирза та начальник відділу міжнародного співробітництва майор поліції Ольга Ковальова.

img_1598Метою заняття було визначено формування навичок професійної компетенції під час проведення обшуку місця злочину, актуалізація та систематизація лексичного матеріалу з теми, розвиток навичок монологічного та діалогічного мовлення англійською та німецькою мовами.

img_1563Під час практичного заняття курсанти 208-го взводу факультету № 3 ознайомилися зі сутністю поняття «місце злочину», класифікацією речових доказів, порядком передачі речових доказів тощо.

Наприкінці заняття курсанти мали змогу поспілкуватись із носієм мови, поставити питання щодо процедури обшуку місця злочину в Німеччині, умов вступу та особливостей навчання в поліцейських школах та університетах.

Дискусія відбувалась у дружній та позитивній атмосфері. Курсанти висловили свої враження щодо практичного мовного заняття та зауважили ефективність спілкування безпосередньо з носієм мови.

img_1578 img_1581img_1560