Відеолекторій з нагоди 16 днів проти насильства

3127 листопада 2017 року доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Вікторією Томіною та ад’юнктом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Оленою Постол було проведено відеолекторій з нагоди 16 днів проти насильства.  Відеолекторій пройшов у світлиці  факультету № 2 з курсантами 204 взводу.

Темою було обрано Конвенцію Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Було розкрито саме історію прийняття «Лансаротської конвенції», ратифікацію та основні положення, зазначені в конвенції. З курсантами розібрали таке популярне явище серед підлітків як «Булінг». Переглянули декілька відео з притягненням дітей до сексуальної експлуатації  в різних країнах світу.