Вибір професії — вибір майбутнього!

dscn557520 березня провідним фахівцем факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ підполковником поліції Сергієм Терещенком з метою проведення профорієнтаційної роботи здійснено виїзд до Іванівського району Одеської області.

У ході проведення заходу учням 10-11 класів Петрівських ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 та № 2, Великобуялицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Северинівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» було продемонстровано презентаційний ролик ОДУВС, роз’яснені умови вступу до університету у 2019 році.

З кожним роком ОДУВС збагачується новими студентами та курсантами, тому сподіваємось, що на наступний рік наш заклад вищої освіти прийме на свої лави якомога більше абітурієнтів.
dscn5566  dscn5581 dscn5604 dscn5619 dscn5634 dscn5638