Вибір професії — основа майбутнього

dscn5559SAMSUNG CAMERA PICTURES06 березня провідним фахівцем факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ підполковником поліції Сергієм Терещенком з метою проведення профорієнтаційної роботи здійснено виїзд до Іванівського району Одеської області.

У ході проведення заходу учням 10-11 класів Опорних навчальних закладів “Коноплянської ЗОШ І-ІІІ ступенів” та “Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Б.Ф. Дерев’янка” було продемонстровано презентаційний ролик ОДУВС, роз’яснені умови вступу до університету у 2019 році.

З кожним роком ОДУВС збагачується новими студентами та курсантами, тому сподіваємось, що на наступний рік наш заклад вищої освіти прийме на свої лави якомога більше абітурієнтів.

dscn5555 dscn5558 SAMSUNG CAMERA PICTURES