Весняна толока у дитячому оздоровчому таборі «Салют»

04 травня 2018 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до дитячо-оздоровчого табору «Салют» та здійснили прибирання території закладу.

Курсанти 1-го курсу факультету № 1 організували колективне прибирання приміщень та благоустрій прилеглої території. Особливу увагу було приділено озелененню. Проведено благоустрій клумб, скапування газонів, окопування дерев, підрізка кущів та гілок дерев, висаджено квіти. Також, вихованці вишу прибирали, збирали листя та утилізували сміття.

Адміністрація та колектив закладу висловили щиру подяку за допомогу у благоустрої території табору, адже подібні заходи свідчать про небайдужість майбутніх правоохоронців до проблем інших людей та готовність надати свою підтримку у будь-якій ситуації.