В’ячеслав Аброськін: Головне завдання університету – надання якісної освіти

Сьогодні, 25 листопада, відбулась традиційна зустріч ректора університету В’ячеслава Аброськіна з курсантсько-студентським активом ОДУВС. У ході спілкування обговорювалися питання, які є актуальними на сьогоднішній день для молоді університету.

img_5729Голова Координаційної Ради вишу Олександр Боцул довів до відома присутніх, що днями відбулось засідання Одеського об’єднання голів студентського самоврядування, до складу якого входять 17 представників навчальних закладів Одеси, в тому числі й ОДУВС. В ході зібрання були обговорені питання, які стосувалися можливого налагодження співпраці з громадськими організаціями міста з метою сприяння участі студентської молоді у державних та міжнародних наукових проєктах.

img_5736Цього разу під час зустрічі активу курсантсько-студентського самоврядування з ректором університету більше уваги було приділено питанням навчального процесу, зокрема фізичному вихованню курсантів та студентів університету, вдосконаленню навичок практичної стрільби, а також проходженню практики студентами університету у відділах поліції ГУНП з подальшою участю у відборі на службу в підрозділи Національної поліції України.

img_5740Очільник вишу вкотре наголосив на підвищенні успішності навчання майбутніх правоохоронців, при цьому зазначивши, що головне завдання університету – надання якісної освіти, яка можлива лише за наявності досвідченого та кваліфікованого науково-педагогічного складу вишу.

img_5737Серед курсантів та студентів університету постійно проводиться анкетування, яке дозволяє визначити рейтинг викладачів ОДУВС, але в розмові з очільником вишу представники курсантсько-студентського самоврядування зізналися, що, на жаль, інколи тут спрацьовує так званий «фактор вимогливості» викладача, тож більший рейтинг може бути в того, хто не досвідченіший, а добріший під час заняття, і навпаки.

img_5735Не залишилось поза увагою й обговорення проведення спільних культурно-розважальних заходів, які сприяють зміцненню дружніх стосунків між факультетами, наповнюють дозвілля яскравими емоціями та дарують приємні спогади. Тож, під час зустрічі ректор університету запропонував провести спільний святковий захід із залученням не лише вихованців ОДУВС, а й дружніх нам закладів вищої освіти міста.

«Курсантсько-студентське самоврядування – важлива ланка в організації роботи університету, а подібні зустрічі допомагають налагодити співпрацю між керівництвом та молоддю закладу вищої освіти», – зазначив В’ячеслав Аброськін.