В університеті завершився черговий тренінг з питань реагування на звернення осіб, постраждалих від насильства

img_865309-10 листопада в рамках реалізації Координатором проектів ОБСЄ в Україні пілотного проекту «ПОЛІНА» Національної поліції України в Одеському державному університеті внутрішніх справ проходив черговий тренінг «Реагування на звернення осіб, постраждалих від насильства» для операторів «102» та оперативних чергових територіальних відділів поліції.

img_8654По завершенню тренінгу проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Поліщук вручив всім учасникам навчального курсу сертифікати про проходження навчання. img_8632

Нагадаємо, що навчально-методичний тренінг проводився з метою формування розуміння поняття «ґендерно зумовлене насильство», з особливою увагою до домашнього насильства, вміння ідентифікувати та реагувати на випадки домашнього насильства.

У якості слухачів участь у тренінгу брали працівники Головного управління Національної поліції в Одеській області.

img_8637  img_8633 img_8638 img_8640 img_8641 img_8642 img_8645 img_8644img_8650