В університеті запрацював комендантський патруль

img_6596Комендантський патруль Одеського державного університету внутрішніх справ створений з метою контролю за дотриманням дисципліни та законності, розпорядку дня університету, а також за дотриманням однострою поліцейськими, які навчаються та працюють у закладі вищої освіти.

Старший патруля призначається з числа працівників середнього складу поліції факультетів, кафедр, служб, відділів та відділень, а патруль – з числа курсантів добового наряду.

«Ми готуємо майбутніх офіцерів поліції. Охайний зовнішній вигляд поліцейського і дотримання встановленої форми одягу свідчить про його самодисципліну, підвищує авторитет та довіру громадян до Національної поліції України», – зазначив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

У разі виявлення порушень, комендантський патруль робить зауваження курсантам або працівникам вишу, фіксуючи їх у спеціальному журналі для подальшої доповіді керівництву університету.

img_6619img_6545 img_6587 img_6611 img_6728 img_6732 img_6744 img_6756 img_6765