В університеті відбувся випуск бакалаврів права факультету № 4

Сьогодні, 09 липня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск студентів освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право» факультету № 4.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З успішним завершенням навчання випускників привітав перший проректор університету Павло Берназ: «Ми впевнені, що отримані в університеті знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання».

«Приємно відзначити, що наша плідна співпраця  сприяла тому, що 8 з 97 випускників закінчили навчання на відмінно і отримують диплом «бакалавра» з відзнакою. Для вас відкриті двері магістратури – можливість продовжити науковий пошук і піднятись на наступну сходинку власного зростання. Бажаю вам та вашим родинам миру, добра і віри у власні сили», – додав перший проректор.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З вітальним словом до гостей та випускників також звернулась декан факультету № 4 кандидат юридичних наук, доцент Поліна Балтаджи. Вона побажала молодим бакалаврам не зупинятись на досягнутому, завжди з вірою в себе йти по тернистому життєвому шляху, досягати поставлених цілей та не втрачати людяності.

Далі декан факультету оголосила наказ про присвоєння кваліфікації «бакалавр права». Дипломи випускникам вручив перший проректор університету Павло Берназ.

Наостанок учасники заходу зробили пам’ятні фото на згадку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????