В університеті відбувся урочистий випуск магістрів

img_002310 лютого 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів факультету № 1 за освітнім ступенем «магістр».

img_0022Цього дня, аби привітати випускників із визначною подією у їхньому житті, до університету завітали їх друзі, рідні та близькі.

По завершенню виконання Державного Гімну України проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв вручив випускникам магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ дипломи про присвоєння освітнього ступеня «магістр».

img_0080Звертаючись до випускників Олександр Ніколаєв відмітив, що отримані в університеті знання дозволять їм гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання.

img_0044«Приємно відзначити, що позитивна динаміка розвитку нашого навчального закладу і ваша плідна робота сприяли тому, що 26 із 57 випускників закінчили навчання на відмінно та отримали диплом «магістра» з відзнакою. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у службі, а також з честю та гордістю нести високе звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ», – додав проректор університету.

Після завершення офіційної церемонії вручення дипломів випускники із задоволенням сфотографувалися на згадку разом з керівництвом факультету.

Щиро вітаємо випускників-магістрів!

img_0025 img_0031 img_0034 img_0045 img_0049 img_0051 img_0055 img_0058 img_0077