• Українська
  • English
×

В університеті відбувся Кубок Одеської області та II Відкритий Кубок ОДУВС з гирьового спорту

11 травня 2017 року в спортивному комплексі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся Кубок Одеської області та II Відкритий Кубок ОДУВС з гирьового спорту.

На спортивне змагання приїхало близько 60 силачів зі всієї Одеської області.

Організаторами змагань стали Одеський обласний осередок Союзу гирьового спорту України та Одеський державний університет внутрішніх справ.

Усі спортсмени продемонстрували неперевершені навички, які захоплювали погляди звичайних глядачів.

Змагання проходили як серед юнаків та дівчат, так і серед дорослих, та складали такі види програм, як «двоборство», «довгий цикл», «ривок» та «естафету».

Команда ОДУВС була представлена багатьма силачами та у запеклій боротьбі виборола перше місце. Друге місце зайняла Військова академія, а третє – команда ФСТ «Колосок”.

Тож, серед юнаків та дівчат:

у ваговій категорії 58+ кг, у ривку: курсант 1-го курсу факультету № 3 Анастасія Бурлака посіла 1-ше місце.

Серед дорослих:

у ваговій категорії 58 кг, у ривку гирею 16 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 Ірина Стрілецька посіла 1-ше місце;

у ваговій категорії 68 кг, у ривку гирею 16 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 Анастасія Болтянська посіла 1-ше місце;

у ваговій категорії 68+ кг, у ривку гирею 16 кг: студент 2-го курсу факультету № 4 Наталія Якубська посіла 1-ше місце;

у ваговій категорії 58 кг, у ривку гирею 12 кг: курсант 3-го курсу факультету № 2 Вікторія Руснак посіла 1-ше місце;

у ваговій категорії 68+ кг, у ривку гирею 12 кг: курсант 1-го курсу факультету № 3 Анастасія Бурлака посіла 2-ге місце.

У програмі «двоборство»:

у ваговій категорії 63 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 Віктор Заікін посів 1-ше місце;

у ваговій категорії 68 кг: курсант 2-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Владислав Євдокимов посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 73 кг: курсант 1-го курсу факультету № 3 Вадим Черепанов посів 2-ге місце, а студент 1-го курсу факультету № 4 Євген Щерба посів 3-тє місце;

у ваговій категорії 78 кг: курсант 3-го курсу факультету № 2 Роман Ситник посів 1-ше місце, а курсант 3-го курсу факультету № 1 Станіслав Кропачов посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 85 кг: курсант 2-го курсу факультету № 3 Дмитро Шевчук посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 95+ кг: старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС Євгеній Проскурня посів 1-ше місце.

Феєричним завершенням змагань стала боротьба в естафеті, в якій кращими знову стали представники ОДУВС, срібні призери – команда «Колос», бронзові – Військова академія.

У командному заліку серед юнаків та дівчат перше місце посіла команда Дитячого будинку «Перлинка», друге місце за командою Арцизької районної ДЮСШ, третє – за Військовою академією.

Також треба зазначити, що Анастасія Болтянська та Станіслав Кропачов виконали норматив Кандидата в майстри спорту України.