В університеті відбудуться змагання на Кубок ректора з самбо

95e6c7e0-30b8-44cc-aa36-2ce155a14317 1aea45e6-da9e-44dd-9ba2-cd7332c6b29eРектор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з деканом факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції полковником поліції Володимиром Дулгером та старшим викладачем кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки майором поліції Юрієм Коломійцем.

Питання, яке обговорювалося, стосувалося підготовки до проведення 10 жовтня змагань на Кубок ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з самбо.

У змаганнях братимуть участь курсанти всіх факультетів університету. Переможців буде визначено як у особистому, так і у командному заліках.

Змагання проводитимуться за правилами Національної федерації самбо України.