В університеті проведено семінар для слідчих на тему: «Особливості призначення психологічної експертизи»

img_679607 липня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ у режимі онлайн відбувся науково-практичний семінар для слідчих підпорядкованих слідчих підрозділів ГУНП в Одеській області на тему: «Особливості призначення психологічної експертизи».

img_6797Організацію плідної роботи семінару забезпечили завідувач кафедри криміналістики та психології ОДУВС кандидат юридичних наук підполковник поліції Валентина Горошко та заступник начальника СУ ГУНП в Одеській області – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи, підполковник поліції Інна Власова.

img_6790Головним спікером семінару виступила завідувач відділу психологічних та інших досліджень Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз кандидат психологічних наук Маргарита Журавльова.

img_6803Валентина Горошко розпочала семінар з окреслення основних можливостей психологічної експертизи та опису сучасного стану теоретичних знань у цій галузі. Інна Власова ознайомила слухачів зі слідчою практикою призначення психологічної експертизи, звернула увагу на найрозповсюдженіші помилки в цьому питанні. img_6801Маргарита Журавльова розповіла про різноманіття предметних видів психологічної експертизи, а також про особливості постановки експертного завдання та доцільність призначення окремих видів психологічної експертизи в залежності від предмету доказування.

Окремо учасники семінару обговорили психологічні вимоги до умов проведення допиту, випадки, коли необхідно залучати спеціаліста-психолога до слідчих (розшукових) дій.

Після закінчення заходу учасники семінару мали можливість обмінятися враженнями та поділитися особистим досвідом взаємодії з експертними установами.

img_6784 img_6785 img_6786