В університеті проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності

img_198024 серпня 2017 року, у день 26-ї річниці Незалежності України, традиційно в нашому університеті відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності серед курсантів 1-го курсу. Курсанти на протязі 10-ти днів старанно готувалися до концерту.

img_1986У минулому році здобули перемогу та завоювали кубок творчі колективи 1-го курсу факультету № 2.

Змагання за перехідний Кубок ректора оцінювало об’єктивне журі:

1. Голова журі – проректор університету полковник поліції Поліщук Олександр Георгійович;

img_19812. Методист дома дитячої та юнацької творчості «Моряна» керівник народного танцювального колективу «Калейдоскоп» – Слівченко Тетяна Іванівна;

3. Заступник директора з виховної роботи Одеського механіко – технологічного технікуму, відповідальний секретар Асоціації команд КВК Одеської області – Явтушенко Ольга;

img_19924. Випускниця Одеської національної музичної академії імені Антоніни Василівни Нежданової – Приходна Ксенія.

5. Генеральний директор фабрики свят – Маглаперидзе Гурам Ревазович.

6. Заступник генерального директора фабрики свят – Гончарук Ірина.

img_1984Конкурс складався з 5-ти номінацій, а саме:

– Вокал-соло;

– Краще виконання поетичної лірики;

– Хореографія;

– Краще декламування вірша на гумористичну тематику;

– Вокал-група.

Учасники виконували патріотичні пісні, декламували вірші та гуморески, а вболівальники енергійно підтримували своїх товаришів бурними оплесками.

Традиційно оголошення результатів конкурсу відбудеться 31 серпня 2017 року під час підведення підсумків Табірного збору.