В університеті проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності

24 серпня, у день 27-ї річниці Незалежності України, традиційно в нашому університеті відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності серед курсантів 1-го курсу.

img_8505img_8673Змагання за перехідний Кубок ректора оцінювало об’єктивне журі:

1. Голова журі — проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук;

2. Директор Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» полковник поліції Вадим Книшов;

3. Фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Олександр Загорняк;

4. Провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Ліана Аванесян;

img_8413img_84325. Голова курсантсько-студентського самоврядування університету Мирослав Петрик.

Конкурс складався з 6-ти номінацій, серед яких: вокал-соло; вокал-група; краще декламування вірша на гумористичну тематику та інші.

Незабутні враження та емоції залишились у кожного, хто був учасником чи глядачем огляд-конкурсу художньої самодіяльності, в якому брали участь наші вихованці.

img_8428img_8481Учасники виконували патріотичні пісні, декламували вірші та гуморески, а вболівальники енергійно підтримували своїх товаришів бурними оплесками.

Журі відзначило високий професіоналізм учасників заходу та якість підготовки.

Огляд-конкурс художньої самодіяльності дає можливість проявити творчі особливості кожного, організовується для підтримки інтелектуального, духовного й цілеспрямованого розвитку майбутніх правоохоронців.

Традиційно оголошення результатів конкурсу відбудеться під час підведення підсумків Табірного збору.

img_8450 img_8495 img_8513 img_8568 img_8578 img_8584