В університеті проведено чергове засідання ректорату дистанційно

50a97f75-bc53-4e5b-986c-e304ccd8a1baСьогодні, 24 березня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ з використанням дистанційних технологій проведено чергове засідання ректорату з метою вирішення важливих організаційних питань щодо діяльності вишу під час здійснення заходів щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID19.

Завідувач медико-санітарної частини університету Олександр Гальцов доповів про чисельність хворих осіб в університеті, їх стан та організацію запобіжних заходів із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією, а також дотримання особистої та громадської гігієни особовим складом.

Разом з цим, на засіданні ректорату було розглянуто питання стану організації освітнього процесу в університеті під час дистанційного навчання на час карантину, його ефективності та проблем, що виникають.