В університеті пройшов День студентського самоврядування

17 листопада 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшли заходи, приурочені до Міжнародного дня студента.

Традиційно з нагоди свята в нашому університеті на факультеті № 4 проводиться день студентського самоврядування. В цей день відповідальність покладено на кращих студентів вишу, які виконують обов’язки керівництва, методистів та викладачів, а викладачі – повертаються до студентських років, та відчувають себе у ролі безтурботних студентів.

У нашому виші День студентського самоврядування – це одне з найулюбленіших свят, адже студенти мають змогу не лише виконати роль викладача, але й подивитися на організацію навчального процесу з іншого боку.

Слід відмітити, що всі студенти-дублери дуже відповідально поставились до виконання своїх обов’язків та успішно з цим впорались.

Тож, по завершенню заходу наші вихованці були сповнені відчуття свята, бо такі заходи роблять студентські будні більш цікавими та яскравими.