В університеті привітали курсанток з Днем народження

img_51581img_51631Курсанти, які мають статус сиріт або позбавлені батьківського піклування, як ніхто інший потребують посиленої уваги та підтримки з боку керівництва університету. Тому сьогодні, 19 липня, перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Володимир Грохольський та проректор вишу полковник поліції Олександр Поліщук привітали з днем народження двох курсанток факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції імені Олександра Одарія та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

img_51641img_51651Від керівництва навчального закладу юні поліцейські сьогодні отримали не тільки подарунки, але і щирі слова привітань – впевнено крокувати до своєї мрії та з легкістю досягати поставлених цілей, сумлінно навчатися та невтомно розвиватися, аби у майбутньому стати кваліфікованими працівниками Національної поліції України.

Самі дівчата зазначають, що з самого ранку їх застала неймовірна кількість привітань від рідних та близьких, але особливо приємними стали вітання від друзів, яких вони набули саме в університеті.