В університеті оголошено щорічний конкурс «Викладач року-2017»

В Одеському державному університеті внутрішніх справ оголошено щорічний конкурс серед науково-педагогічного складу «Викладач року – 2017».

Основною метою конкурсу «Викладач року» є виявлення найкращих науково-педагогічних працівників університету та запозичення і впровадження їх позитивного педагогічного досвіду в освітній процес задля удосконалення професійної компетентності й стимулювання підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників університету, а також виявлення на конкурсних засадах найкращих дидактичних і методичних досягнень та в подальшому поширення відповідного передового досвіду.

Завданням конкурсу є розповсюдження  кращого педагогічного досвіду роботи, популяризація педагогічних здобутків, впровадження нових педагогічних технологій та інноваційних методів навчання в університеті.

Висунення кандидатів може відбуватися: науково-педагогічним складом кафедр університету; шляхом самовисування.

Конкурс буде проходити у три етапи:

І-й етап – відбірковий – до 30 вересня 2017 року;

ІІ-й етап – презентація педагогічного досвіду – у період з 02 до 07 жовтня 2017 року;

ІІІ-й етап – проведення відкритих занять – у період з 09 жовтня до 01 грудня 2017 року.

Під час проведення конкурсу члени конкурсної комісії ретельно вивчатимуть надані конкурсантами матеріали, оцінюватимуть їх повноту, змістовність, оригінальність, достовірність та доцільність. При оцінюванні також враховуватимуться особисті якості науково-педагогічного працівника, його соціальна активність, рівень загальної культури, ерудиція, творчі здібності, уміння імпровізувати тощо.