В Україні розпочалася реєстрація на ЗНО 2020

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 лютого до 24 березня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

Нагадуємо, для участі в конкурсному відборі до Одеського державного університету внутрішніх справ необхідно мати сертифікати ЗНО із таких предметів:

за спеціальністю 081 «Право:

– українська мова та література;

– історія України;

–  математика або іноземна мова.

за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»:

– українська мова та література;

– історія України.

Більш детальна інформація розміщена у Правилах прийому до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2020 році.

Телефони приймальної комісії університету:

у м. Одеса: (048) 795-50-09;
у м. Херсон: (0552) 39-50-92.

З метою своєчасного отримання корисної інформації щодо вступу до вишу підписуйтесь на офіційні сторінки ОДУВС у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, You Tube.

bezymyannyj-1-1024x857