У рамках акції «Відвідай рідну школу», курсанти ОДУВС зустрілися з учнями Одеської ЗОШ № 14

12 грудня проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Поліщук, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії вишу полковник поліції Максим Ісаєнко, заступник декана факультету № 3 підполковник поліції Едуард Лимаренко, курсант факультету № 3 рядовий поліції Христина Вєлєва та творчі колективи університету відвідали Одеську загальноосвітню школу № 14 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, в рамках проведення профорієнтаційної акції «Відвідай рідну школу».

На початку зустрічі до уваги школярів 9-их, 10-их та 11-их класів було представлено презентаційний відеоролик про ОДУВС. Далі програму продовжили виступи творчого колективу університету «Крок до зірок». Інформацію щодо особливостей вступу до закладу вищої освіти та навчання розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко.

Незабутню позитивну атмосферу в залі створили виступи команди КВК університету «Курортна зона». Також слова вдячності за виховання та здобуття знань шкільної програми директорові ЗОШ № 14 висловила випускниця цієї школи, а зараз курсант факультету № 3 рядовий поліції Христина Вєлєва, побажавши учням вдало скласти ЗНО та реалізувати свої мрії щодо обрання майбутньої  професії.

Захід пройшов у дружній теплій атмосфері. Школярі фотографувалися з курсантами університету, розпитували про навчання та майбутню професію.

Захід відбувся за сприяння директора школи Лариси Герасимчук.