EnglishUkrainian

В ОДУВС завершився табірний збір 2018 року

img_8868img_883031 серпня в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ урочисто завершився двотижневий табірний збір, під час якого курсанти під керівництвом досвідчених наставників пройшли загальнотеоретичну, фізичну та спеціальну підготовку.

Відкрив захід та привітав курсантів проректор університету Олександр Поліщук: «Шановні курсанти, шановні працівники! Сьогодні ми зібралися з нагоди завершення табірного збору, який ви успішно пройшли. Два тижні всі старанно вивчали основи правоохоронної діяльності, тренувалися зі стройової та фізичної підготовки. Науково-педагогічний склад університету та командири навчали вас усьому необхідному, надали знання та уміння, які стануть вам у подальшому в нагоді».

img_8895img_8890Привітавши нове курсантське поповнення із закінченням табірного збору, Олександр Поліщук додав: «Бажаю всім успіхів і наполегливості в оволодінні знаннями, які стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній діяльності».

Варто зазначити, що протягом так званого «курсу молодого бійця» проходили ряд спортивних та культурно-масових заходів. Так, переможців конкурсів відзначили на плацу університету та вручили почесні грамоти.

Вітаємо молодих курсантів! Бажаємо успіхів і наснаги в службі та навчанні!

img_8869   img_8883 img_8858  img_8848 img_8839 img_8844img_8882img_8903img_8904