В ОДУВС завершились чергові курси підвищення кваліфікації

01 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершились курси підвищення кваліфікації для працівників Національної поліції України.

У якості слухачів виступили представники підрозділів реагування патрульної поліції, кадрового забезпечення, превентивної діяльності та патрульні поліцейські Одеської, Херсонської, Миколаївської та Черкаської областей.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Навчання проходило у відділі післядипломної освіти вишу та тривало два тижні. На курсах переважала програма, яка включає професійні теми навчання. Для кожного підрозділу розроблено відповідні навчальні плани, за якими працівники поліції підвищували свою професійну майстерність, а допомагали в оволодінні знаннями досвідчені викладачі університету.

На зборах, присвячених завершенню навчання, начальник відділу післядипломної освіти підполковник поліції Вікторія Томіна та провідний фахівець відділу підполковник поліції Микола Ткаченко вручили слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації та побажали успіхів у подальшій професійній діяльності.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????