В ОДУВС завершилась шоста сесія проекту «Школа кримінальної журналістики»

img_548916 грудня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись заходи з нагоди завершення шостої сесії проекту «Школа кримінальної журналістики».

На початку урочистостей зі своїми привітаннями та найкращими побажаннями до присутніх звернулися гості заходу, які в цей день завітали до Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: img_5499голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Юрій Работін та керівник проекту «Школа кримінальної журналістики», заступник редактора газети «Порто-Франко» Олександр Галяс.

img_5504Також, з привітальним словом до учасників проекту звернувся  проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук, який наголосив на тому, що проект «Школа кримінальної журналістики», який проходить на базі нашого університету за підтримки Одеської обласної організації Національної Спілки журналістів України, існує вже десять років. За цей час сертифікати про успішне закінчення навчання отримали більше 150 слухачів.

img_5488«Нам дуже приємно, що у цьому році кількість бажаючих взяти участь у «Школі кримінальної журналістики» значно зросла порівняно з минулими роками. Серед учасників цьогорічного проекту були як курсанти та студенти ОДУВС, так і журналісти, правозахисники, студенти інших навчальних закладів, навіть пенсіонери та школярі – загалом, люди, яких цікавить правоохоронна тематика, і які мають бажання краще зрозуміти особливості діяльності правоохоронних органів. img_5505Тож хочу привітати Вас із завершенням навчання і побажати міцного здоров’я, натхнення, творчого довголіття та успіхів у подальшій діяльності», – зазначив Олександр Поліщук.

img_5531Після привітальної промови проректор університету вручив сертифікати учасникам проекту, привітав слухачів із успішним завершенням навчання та побажав всім успіхів у майбутньому.

Зі словами вдячності за можливість участі у проекті пенсіонерів «Університету третього віку» до керівництва університету звернулась представниця img_5556КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району м. Одеси» Марія Фетісова, яка відзначила високий професійний рівень інтерактивної форми подачі інформації викладачів ОДУВС. Вона відмітила, що важливим маркером позитивних змін у сучасному суспільстві є навчання різновікової категорії – молоді з пенсіонерами, що стало можливим, зокрема, завдяки впровадженню проекту «Школа кримінальної журналістики». img_5517

По завершенню урочистого заходу учасники Школи ще довго висловлювали враження про цікавий досвід, який здобули під час занять.

Тож, ми вважаємо шосту сесію Школи кримінальної журналістики успішно завершеною та чекаємо наступного року для відкриття нових знань в рамках унікального проекту.