В ОДУВС відсвяткували Міжнародний день студента

Вони веселі, активні та дещо авантюрні. Це все про – студентів. 17 листопада вони святкують своє «персональне» свято — Міжнародний день студента. Вже традиційно в Одеському державному університеті внутрішніх справ на факультеті № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки це свято відзначають цікавим концертом.

img_5120Урочистості відкрив ректор університету кандидат юридичних наук В’ячеслав Аброськін. Він привітав студентів, зазначивши, що: «Сьогодні, дивлячись на вас, таких молодих, запальних і енергійних, мені особливо приємно, що Міжнародний день студента ми усі разом зустрічаємо в нашому університеті, який має свою багату історію та славетні традиції.

Студентські роки – найкращі в житті! Вони сповнені позитивними емоціями спілкування, можливостями проявити себе, знайти вірних і надійних друзів».

img_5237«Бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та студентського везіння. Пам’ятайте, Ви є нашою гордістю і майбутнє за вами», – додав ректор університету.

Разом з цим, В’ячеслав Васильович вручив завідувачу сектору спортивно-оздоровчої роботи курсантсько-студентського самоврядування університету Михайлу Лищенку спортивний інвентар, який стане у нагоді під час гри у міні-футбол.

img_5155Цього дня Листами подяки були заохочені студенти університету — переможці у номінаціях: «Кращий староста факультету», «Кращий курс факультету», «Кращий староста курсу», «Краща навчальна група факультету», «Відмінник 2-го курсу факультету спеціальність “Право”, «Відмінник 2-го курсу факультету спеціальність “Правоохоронна діяльність”, «Відмінник 3-го курсу факультету спеціальність “Право”, «Відмінник 3-го курсу факультету спеціальність “Правоохоронна діяльність”, «Відмінник 4-го курсу факультету спеціальність «Право», «Хранителі традицій»,img_5288 «Надія факультету», «Кращий науковець факультету», «Чарівність факультету», «Перший серед рівних», «Справжній борець», «Голос факультету», «Четверта влада факультету», «Краща спортсменка факультету», «Душа факультету», «Наші люди», «Містер Позитивчик», «Любчик Мамин», «Наші Гімназистки».

img_5220Святкову концертну програму глядачам подарували колективи художньої самодіяльності нашого університету. Усіх присутніх чарували чудові вокальні виступи студентів вишу. У цей день звучали пісні «Дива», «Такі молоді», , «Diamonds», «Неземная», «Студент», «Allegro vertigo», а також гості заходу мали змогу насолодитися танцювальними номерами та чуттєвим декламуванням віршів у виконанні талановитих вихованців університету.

Завершили свято патріотично – піснею «Оберіг».

img_5216День студента в ОДУВС – чудове свято, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом. Адже минулих студентів не буває! Тому ніколи не відпускайте почуття зі свого серця і кожного року святкуйте День студента. З цієї нагоди до рідної альма-матер завітали випускники минулих літ, аби привітати студентство вишу. Серед гостей: випускник 2015 року, засновник, управляючий партнер адвокатського об’єднання «Avron», адвокат Андрій Врона; випускниця 2010 року, начальник відділу правового забезпечення Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції майор поліції Валентина Слободянюк; випускник 2007 року, заступник начальника відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП Дмитро Ревун та випускниця 2017 року, шестикратна чемпіонка світу з пауерліфтингу Тетяна Бродецька.

img_5286 img_5267 img_5250 img_5249 img_5246img_5241   img_5226   img_5207 img_5197 img_5186 img_5180 img_5174 img_5171img_5161   img_5150 img_5149 img_5148 img_5147 img_5143 img_5126 img_5123